Bezek - 82,9 km
Dubeczno - 40 km
Leśniowice - 92,5 km
Sawin - 53,8 km
Siedliszcze - 77,8 km
Suchawa - 32,3 km
Wojsławice - 97 km
Gorzków - 123 km
dzisiaj: 175, wczoraj: 139
ogółem: 1 037 954
statystyki szczegółowe
Przedstawiamy terminarz chełmskiej „A” klasy na rundę jesienną sezonu 2010/2011. W obecnym sezonie w lidze wystąpi 14 drużyn ponieważ do ligi dołączyły Chełmianka II Chełm oraz Włodawianka II Włodawa. Bug w pierwszym swoim spotkaniu zmierzy się na własnym obiekcie z Vojsławią 21 lub 22 sierpnia czyli na Dni Hanny!
Termin nr 1 - 21/22 sierpnia 2010 roku (sobota/niedziela)
Data meczu Godz.
1. BUG HANNA - VOJSŁAWIA WOJSŁAWICE
2. SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE - HUTNIK DUBECZNO
3. LESZKOPOL BEZEK - ZRYW GORZKÓW
4. ASTRA LEŚNIOWICE - CHEŁMIANKA II CHEŁM
5. UNIA REJOWIEC - WŁODAWIANKA II WŁODAWA
6. VICTORIA ŻMUDŹ - POCISK ORCHÓWEK
7. HUTNIK RUDA HUTA - SOKÓŁ DUBIENKA
Aby zobaczyć następne kolejki, otwórz całą zawartość newsa!
Termin nr 2 - 28/29 sierpnia 2010 roku (sobota/niedziela)
Data meczu Godz.
1. SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE - BUG HANNA
2.HUTNIK DUBECZNO - SOKÓŁ DUBIENKA
3. POCISK ORCHÓWEK - HUTNIK RUDA HUTA
4. WŁODAWIANKA II WŁODAWA - VICTORIA ŻMUDŹ
5. CHEŁMIANKA II CHEŁM - UNIA REJOWIEC
6. ZRYW GORZKÓW - ASTRA LEŚNIOWICE
7. VOJSŁAWIA WOJSŁAWICE - LESZKOPOL BEZEK
Termin nr 3 - 1 września 2010 roku (środa) godzina 15:30 / 17:15
Data meczu Godz.
1. BUG HANNA - HUTNIK DUBECZNO
2. LESZKOPOL BEZEK - SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE
3. ASTRA LEŚNIOWICE - VOJSŁAWIA WOJSŁAWICE
4. UNIA REJOWIEC - ZRYW GORZKÓW
5. VICTORIA ŻMUDŹ - CHEŁMIANKA II CHEŁM
6. HUTNIK RUDA HUTA - WŁODAWIANKA II WŁODAWA
7. SOKÓŁ DUBIENKA - POCISK ORCHÓWEK
Termin nr 4 - 4/5 września roku (sobota/niedziela)
Data meczu Godz.
1. BUG HANNA - LESZKOPOL BEZEK
2. WŁODAWIANKA II WŁODAWA - SOKÓŁ DUBIENKA
3. CHEŁMIANKA II CHEŁM - HUTNIK RUDA HUTA
4. ZRYW GORZKÓW - VICTORIA ŻMUDŹ
5. VOJSŁAWIA WOJSŁAWICE - UNIA REJOWIEC
6. SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE - ASTRA LEŚNIOWICE
7. HUTNIK DUBECZNO - POCISK ORCHÓWEK
Termin nr 5 - 11/12 września 2010 roku (sobota/niedziela)
Data meczu Godz.
1. ASTRA LEŚNIOWICE - BUG HANNA
2. LESZKOPOL BEZEK - HUTNIK DUBECZNO
3. UNIA REJOWIEC - SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE
4. VICTORIA ŻMUDŹ - VOJSŁAWIA WOJSŁAWICE
5. HUTNIK RUDA HUTA - ZRYW GORZKÓW
6. SOKÓŁ DUBIENKA - CHEŁMIANKA II CHEŁM
7. POCISK ORCHÓWEK - WŁODAWIANKA II WŁODAWA
Termin nr 6 18/19 września 2010 roku (sobota/niedziela)
Data meczu Godz.
1. BUG HANNA - UNIA REJOWIEC
2. CHEŁMIANKA II CHEŁM - POCISK ORCHÓWEK
3. ZRYW GORZKÓW - SOKÓŁ DUBIENKA
4. VOJSŁAWIA WOJSŁAWICE - HUTNIK RUDA HUTA
5. SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE - VICTORIA ŻMUDŹ
6. HUTNIK DUBECZNO - WŁODAWIANKA II WŁODAWA
7. LESZKOPOL BEZEK - ASTRA LEŚNIOWICE
Termin nr 7 -25/26 września 2010 roku (sobota/niedziela)
Data meczu Godz.
1. VICTORIA ŻMUDŹ - BUG HANNA
2. UNIA REJOWIEC - LESZKOPOL BEZEK
3. ASTRA LEŚNIOWICE - HUTNIK DUBECZNO
4. HUTNIK RUDA HUTA - SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE
5. SOKÓŁ DUBIENKA - WOJSŁAWIA WOJSŁAWICE
6. POCISK ORCHÓWEK - ZRYW GORZKÓW
7. WŁODAWIANKA II WŁODAWA - CHEŁMIANKA II CHEŁM
Termin nr 8 – 2/3 października 2010 roku (sobota/niedziela)
Data meczu Godz.
1. BUG HANNA - HUTNIK RUDA HUTA
2. ZRYW GORZKÓW - WŁODAWIANKA II WŁODAWA
3. VOJSŁAWIA WOJSŁAWICE - POCISK ORCHÓWEK
4. SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE - SOKÓŁ DUBIENKA
5. HUTNIK DUBECZNO - CHEŁMIANKA II CHEŁM
6. LESZKOPOL BEZEK - VICTORIA ŻMUDŹ
7. ASTRA LEŚNIOWICE - UNIA REJOWIEC
Termin nr 9 9/10 października 2010 roku (sobota/niedziela)
Data meczu Godz.
1. SOKÓŁ DUBIENKA - BUG HANNA
2. VICTORIA ŻMUDŹ - ASTRA LEŚNIOWICE
3. HUTNIK RUDA HUTA - LESZKOPOL BEZEK
4. UNIA REJOWIEC - HUTNIK DUBECZNO
5. POCISK ORCHÓWEK - SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE
6. WŁODAWIANKA II WŁODAWA - VOJSŁAWIA WOJSŁAWICE
7. CHEŁMIANKA II CHEŁM - ZRYW GORZKÓW
Termin nr 10 - 16/17 października 2010 roku (sobota/niedziela)
Data meczu Godz.
1. BUG HANNA - POCISK ORCHÓWEK
2. VOJSŁAWIA WOJSŁAWICE - CHEŁMIANKA II CHEŁM
3. SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE - WŁODAWIANKA II WŁODAWA
4. HUTNIK DUBECZNO - ZRYW GORZKÓW
5. LESZKOPOL BEZEK - SOKÓŁ DUBIENKA
6. ASTRA LEŚNIOWICE - HUTNIK RUDA HUTA
7. UNIA REJOWIEC - VICTORIA ŻMUDŹ
Termin nr 11 - 23/24 października 2010 roku (sobota/niedziela)
Data meczu Godz.
1. WŁODAWIANKA II WŁODAWA - BUG HANNA
2. HUTNIK RUDA HUTA - UNIA REJOWIEC
3. SOKÓŁ DUBIENKA - ASTRA LEŚNIOWICE
4. POCISK ORCHÓWEK - LESZKOPOL BEZEK
5. VICTORIA ŻMUDŹ - HUTNIK DUBECZNO
6. CHEŁMIANKA II CHEŁM - SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE
7. ZRYW GORZKÓW - VOJSŁAWIA WOJSŁAWICE
Termin nr 12 - 30/31 października 2010 roku (sobota/niedziela)
Data meczu Godz.
1. BUG HANNA - CHEŁMIANKA II CHEŁM
2. SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE - ZRYW GORZKÓW
3. HUTNIK DUBECZNO - VOJSŁAWIA WOJSŁAWICE
4. LESZKOPOL BEZEK - WŁODAWIANKA II WŁODAWA
5. ASTRA LEŚNIOWICE - POCISK ORCHÓWEK
6. UNIA REJOWIEC - SOKÓŁ DUBIENKA
7. VICTORIA ŻMUDŹ - HUTNIK RUDA HUTA
Termin nr 13 - 6/7 listopada 2010 roku (sobota/niedziela)
Data meczu Godz.
1. ZRYW GORZKÓW - BUG HANNA
2. SOKÓŁ DUBIENKA - VICTORIA ŻMUDŹ
3. POCISK ORCHÓWEK - UNIA REJOWIEC
4. WŁODAWIANKA II WŁODAWA - ASTRA LEŚNIOWICE
5. CHEŁMIANKA II CHEŁM - LESZKOPOL BEZEK
6. HUTNIK RUDA HUTA - HUTNIK DUBECZNO
7. VOJSŁAWIA WOJSŁAWICE - SPÓŁDZIELCA SIEDLISZCZE
Uwagi do terminarza :
1. W przypadku, gdy gospodarz nie wyznaczy godzin rozegrania zawodów – zostaną one rozegrane
w rundzie jesiennej w niedzielę zgodnie z terminarzem w następujących godzinach :
- juniorzy - godzina 11:00
- seniorzy - godzina 13:00
2. Godziny rozpoczęcia zawodów mistrzowskich ustala gospodarz najwcześniej na godzinę 10:00,
a nie później niż na godzinę 18:00 w zależności od pory roku.
3. *W środowej kolejce rozgrywkowej (3 kolejka) Wydział Gier ChOZPN ustala obligatoryjne godziny rozegrania zawodów – 15:30 - juniorzy i 17:15 - seniorzy
4. W związku z częstymi przypadkami przekładania terminów spotkań (w ostatniej chwili bez wcześniejszej konsultacji z biurem ChOZPN, co znacząco dezorganizowało pracę Wydziału Gier) w poprzednim sezonie, przypomina się wszystkim klubom o bezwzględnym obowiązku przestrzegania §36 Regulaminu rozgrywek w piłkę nożną o mistrzostwo klasy Okręgowej i „A” Seniorów i Juniorów na sezon 2010/2011.
Mecz 7 kolejki z Victorią Żmudź zagramy jednak na swoim boisku na życzenie Victorii ponieważ w Żmudzi jest budowane nowe boisko
Dziękujemy za wyrozumiałość . Zapraszamy do nas na wiosnę. VŻ
kiedy trening juniorow?
trening juniorów jest we wtorek a godziny jeszcze nie wiem dokładnie
luzik.wpadne tylko napisz godz.jak cos.
trening seniorów i juniorów jest we wtorek o 19
Oj to tłumy jutro zawitają
GLKS Bug Hanna | 2:5 | LKS Hutnik Dubeczno |
2013-05-26, 17:00:00 |
||
oceny zawodników » |
A-klasa » Chełm | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 16 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 17 | |||||||||||||||
|